Araç Kiralama Yazılımı ve Web SitesiAraç kiralama yazılımı ve web sitesi çözümümüz, rent a car (kiralık araç) sekötünde çalışan yöneticilere özel bir çözüm paketidir. Rent a car işinde araçların o anki durumları, özellikleri, vb. bilgiler önem taşır. Müşterilerinize elinizin altındaki araçları hızla sunabilmek rakiplerinizin önüne geçmek demektir.

Araç kiralama sektöründeki zorlukların bilinciyle geliştirdiğimiz RikaRent taz size göre bir çözüm ürünüdür.

RikaSoft un özel olarak geliştirdiği web tabanlı RikaRent işin muhasebesinden, hatırlatmalara kadar oldukça geniş bir modüldür. Dilerseniz şirketinize özel hale getirilebilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede kullanmadığınız bir özelliğe boş yere masraf yapmamış olursunuz. RikaRent şu bölümlerden meydana gelir: Araç Kiralama, Araç Yönetimi, Müşteri Yönetimi, Kullanıcı Hesap Yönetimi, Muhasebe ve Ödeme Hatırlatmaları.

RikaRent %100 mobil uyumlu olduğu için cep telefonunuzda bile kolaylıkla çalışır ve sizi yormaz. Kullanıcı dostu arabirimi sayesinde menüler arasında asla kaybolmaz ve işinize odaklanırsınız.

RikaRent i denemek tamamen ücretsizdir. Bu sayede hiç bir ödeme yapmadan RikaRent in işinize kattığı avantajları hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.Anlık ve genel doluluk durumu.

Muhasebe modülü ile nakit akşı takip.

Araç ödeme hatırlatma.

Ön rezervasyon yapabilme.

%100 Mobil uyumu sayesinde tüm ekranlarda orantılı görünüm.

Kredi kartı ile ödeme alama.

Kullanıcı dostu arayüz ile kolay yönetim paneli.Hemen Ücretsiz DeneKıbrıs E-ticaret Uygulaması, RikaRent, Sistemi ve Yazılım Geliştirme

BİZE ULAŞIN

Her hangi bir fiyat teklif isteğiniz, talebiniz, dileğiniz, fikriniz, projeniz, eleştiriniz, öneriniz konu ne olursa olsun bize danışabilirsiniz.

Lütfen çekinmeyin ve görüşlerinizi bizimle paylaşın. Görüşleriniz bizim için değerlidir ve her zaman değerli olacaktır.

  • Doğanköy, Muhtarlık yanı life sitesi B4, Girne / Kıbrıs
  • +90 533 883 80 05
  • [email protected]